730-398-038 radek_lizak@wp.pl

 

Marzysz o idealnej sylwetce?
Brak Ci motywacji, wiedzy, samozaparcia i systematyczności…

 

Potrzebujesz fachowej opieki trenerskiej, motywacji i osoby która poprowadzi Cię przez cały proces zmian. Dzięki wspólnej pracy możemy osiągnąć Twój cel, do którego dążysz.

 

Pomogę Ci dobrać dietę i trening, ocenie stan zdrowia oraz sylwetkę. Zmotywuję do nieustannej pracy nad sobą oraz zweryfikuje postępy.

ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

 

SZCZEGÓŁOWA KONSULTACJA TRENERSKA

 

OCENA STANU ZDROWIA - ANALIZA BADAŃ

 

SPERSONALIZOWANY PLAN ŻYWIENIOWY

 

DOSTOSOWANY PLAN TRENINGOWY

 

PROFESJONALNA OCENA SYLWETKI

 

CYKLICZNA ANALIZA POSTĘPÓW

 

OPIEKA TRENERSKA

 

USTALENIE CELU WSPÓŁPRACY

 

PIERWSZA KONSULTACJA

 • Miesięczna opieka trenerska oraz wsparcie.
 • Plan żywieniowy, treningowy, suplementacyjny dostosowany do Twoich potrzeb.
 • Pozostałe wytyczne zdrowotne i inne zalecenia.
 • Co 2 tyg „raport” postępu na podstawie zdjęć i pomiarów.
 • Stała korekta wytycznych wraz ze zmianą sylwetki.
 • Pełne szczegółowe omówienie planu.
 • Stały kontakt.
 • Motywacja oraz wsparcie.
 • analiza badań,
 • profesjonalna ocena sylwetki,
 • ustalanie celu długoterminowego,

KOLEJNA KONSULTACJA

 • Miesięczny opieka trenerska oraz wsparcie.
 • Plan żywieniowy, treningowy, suplementacyjny dostosowany do Twoich potrzeb.
 • Pozostałe wytyczne zdrowotne i inne zalecenia.
 • Co 2 tyg „raport” postępu na podstawie zdjęć i pomiarów.
 • Korekta wytycznych wraz ze zmianą sylwetki.
 • Pełne szczegółowe omówienie planu.
 • Stały kontakt.
 • Motywacja

SKONTAKTUJ SIĘ!

15 + 9 =

Najczęściej zadawane pytania.

Jak wygląda jadłospis?

Jadłospis jest indywidualnie dobrany oraz dopasowany do Ciebie. Komponując go kieruję się preferencjami kulinarnymi oraz możliwościami przygotowania posiłków. Stawiam na dużą dowolność w wyborze produktów co daje różnorodność i sprawia że plan staje się czymś naturalnym w Twoim życiu. Dodatkowo dołączam rozmaite inspiracje dań, więc możesz wybrać, na co masz ochotę konkretnego dnia.

Co możemy osiągnąć współpracując?

Poprawa wizualna sylwetki oraz wyników sportowych, lecz to będą tylko efekty uboczne zdrowego żywienia. Przede wszystkim poprawi się stan zdrowia, wyniki badań, przyspieszymy metabolizm, samopoczucie oraz chęć do normalnych czynności wzrosną. Jako główny cel stawiam sobie wyuczenie prawidłowych nawyków w taki sposób aby stały się czymś naturalnym.

Z kim współpracuję?

Osoby z którymi podejmuje współpracę zwykle są aktywnie fizycznie. Miałem przyjemność prowadzić kilkoro sportowców „amatorsko-zawodowych” z różnych dyscyplin sportowych którzy osiągali bardzo dobrymi wynikami. Lecz najczęściej moi podopieczni to osoby z różnymi dysfunkcjami, nie trenujące lub trenujące amatorsko – dla których sport jest tylko dodatkiem, chcące coś w swoim życiu zmienić. Pomagam im zbudować sylwetkę o jakiej zawsze marzyli w sposób rozsądny i bez zbędnych wyrzeczeń.

Czy dieta jest nudna?

Żywienie nie może być nudne, ani też nie powinniśmy się do czegoś zmuszać. Tak na prawdę w jadłospisie będzie ograniczać Cie tylko wyobraźnia i wielkość posiłku – stawiam na dużą dowolność oraz propozycjami dań dostarczam inspiracji. Sam uwielbiam jeść, więc to doskonale rozumiem.

Czy w czasie współpracy można konsultować się?

W okresie współpracy mamy stały kontakt. Bez obaw możesz zadawać pytania, pisać o swoich wątpliwościach oraz problemach. Staram się motywować i wspierać kiedy tego potrzebujesz – na wszystkie pytania odpowiadam w możliwie najkrótszym czasie.

W jaki sposób są kontrolowane efektów?

Przy pierwszej konsultacji po 2 tyg przesyłasz mi „RAPORT częściowy” – jest to formularz do wypełnienia na stronie który obejmuje zdjęcia sylwetki, pomiary, twoje sugestie i spostrzeżenia. Po czym po miesiącu od pierwszej konsultacji przesyłasz „RAPORT PEŁNY” i wówczas analizujemy postępy, wprowadzamy ewentualne zmiany – wdrażamy nowy plan.

Następnie co 2 tyg wymagam tylko informacji „że plan jest realizowany”. Co miesiąc oczekuję na „RAPORT PEŁNY” w celu weryfikacji postępu i ewentualnego zmodyfikowania planu żywienia lub treninu.

Czy muszę trenować na siłowni?

Nie ma potrzeby trenowania na siłowni, dobierzemy taką aktywność którą lubisz. Lub jeśli masz ochotę ćwiczyć w domu, zaproponuję Ci właśnie taki plan. Przy komponowaniu planu aktywności fizycznej bez problemu uwzględnię też basen, zajęcia fitness, rower itp.

Czy przed rozpoczęciem współpracy muszę wykonać jakieś badania?

Jak najbardziej zachęcam do regularnego badania się, ponieważ lekarze mają obowiązek nam to udostępnić, lecz nie od każdego będę ich oczekiwał. Badań bezwzględnie wymagam od osób ze stwierdzonymi chorobami/kontuzjami/urazami i otyłych. Podstawowe zmierzenia ciśnienia nie uznaje jako badanie dlatego chciałbym je widzieć w każdym „kwestionariuszu”.

Dieta przy pracy zmianowej?

Absolutnie przy tego rodzaju pracy nie ma przeszkód do wdrożenia zdrowego odżywiania. To tylko kwestia dobrej organizacji i planu działania który ustalimy. Po prostu zważywszy na liczbę godzin w dniu w których funkcjonujesz będziesz miał mniejszą/większą liczbę kalorii i/lub posiłków, a co za tym idzie żywienie nie będzie liczone dziennie lecz np tygodniowo.

Czy plan zawiera suplementację i czy muszę ja stosować?

Plan może zawierać suplementację jeśli uznam ją za konieczną i została wyrażona taka chęć. Suplementacja nie jest konieczna, lecz u osób z niedoborami, uprawiających różne dyscypliny sportowe lub borykającymi się z problemami zdrowotnymi rozsądna suplementacja może okazać się korzystna.

Czy jadłospis uzględnia alergie/nietolerancje pokarmowe oraz produkty lubiane i nielubiane?

W kwestionariuszu zawarte są szczegółowe pytania dotyczące stanu zdrowia oraz alergii i nietolerancji pokarmowych. Jak również pytania o produkty które są nie lubiane. Najważniejsze jest żeby jadłospis był dopasowany tak aby sprawiał Ci radość z jedzenia oraz nie stwarzał trudności aby utrzymać go przez długi czas, aż stanie się nawykiem.

 

SKONTAKTUJ SIĘ!

6 + 8 =

Więcej informacji!

Jeśli potrzebujesz pomocy, masz wątpliwości wyślij zapytanie lub zadzwoń, a otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące możliwości współpracy.

Współpraca ONLINE napisz JUŻ TERAZ!

Adres:
ŁÓDŹ / PIOTRKÓW TRYBUNALSKI oraz okolice
ONLINE

Telefon:
+48-730-398-038

E-mail:
radek_lizak@wp.pl

Dostępność:
8 – 20 telefonicznie
24h – e-mail[odpisuje w miarę możliwości w ciągu dnia]

SOCIAL MEDIA:
Facebook – Radosław Lizak
Fan Page – STAY-FIT by Radosław Lizak
IG – radoslaw_lizak
YouTube – STAY-FIT by Radosław Lizak